logotype
Ośrodek Wypoczynkowy Tęcza (Krynica-Zdrój)

DW Tęcza w Krynicy-Zdroju – pokoje 2,4 osobowe z łazienkami oraz pokoje 2,3 osobowe z umywalkami (prysznice i toalety w korytarzach). Ośrodek położony jest ok. 800m od głównego deptaka, w sanatoryjne części miasta, u stóp Góry Parkowej (tuż obok znajdziecie Państwo szlak wiodący na górę). Głównym atutem Tęczy jest zaciszna okolica i bliskość przepięknych krynickich lasów. W budynku dostępna jest jadalnia oraz sala z bilardem i dużym tarasem. W sąsiedztwie znajdują się: basen, gabinety zabiegowe w sanatoriach, grota solna oraz dancingi.

Dla każdej z grup ustalamy indywidualne, elastyczne pory posiłków i bogate menu. Słyniemy z bardzo smacznych i obfitych dań, przygotowywanych zgodnie z Państwa życzeniami. Śniadania i kolacje podajemy na szwedzkim stole, a do obiadu serwujemy kilka rodzajów sałatek, które oferujemy bez ograniczeń. Bez względu na miejsce pobytu dla każdej grupy organizujemy przewodnika po Krynicy, ogniska z kiełbaskami i dancingi gratis. Gościom Tęczy proponujemy wycieczki do Szczawnicy (obiad w Halce gratis) i na spływ przełomem Dunajca ze Sromowców Niżnych.

Wysoki poziom usług medycznych, jakość i różnorodność oferowanych zabiegów, a także ich powszechna dostępność , jak również ciepła atmosfera przytulnych kawiarenek i urok wieczornych dancingów sprawiają, że  Krynica Zdrój to miejsce szczególnie polecane seniorom. Czyste górskie powietrze i spokój gęstych lasów sprawią, że wrócicie Państwo do swych domów wypoczęci i pełni nowych sił.