logotype
Ośrodek Wypoczynkowy - Restauracja Halka (Szczawnica)

Halka znajduje się w centrum Szczawnicy, przy głównej ulicy, kilka minut pieszo od dworca PKS. Dojazd do ośrodka jest dogodny i prosty, po płaskim terenie. Za budyniem przygotowaliśmy parking dla naszych gości. Halka posiada obszerną restaurację i góralską piwnicę, w której serwujemy posiłki i organizujemy bankiety, a na życzenie Państwa zapraszamy góralską kapelę. Naprzeciwko budynku znajduje się wyciąg na Palenicę (można do niego przejść w butach narciarskich), powyżej Plac Dietla (zabytkowa część uzdrowiska), a tuż obok rozległy park z licznymi ścieżkami spacerowymi. Dookoła zaś rozpościera się przepiękny krajobraz Pienin i Beskidu Sądeckiego.

Ośrodek Halka oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe, każdy z łazienką. Dla naszych klientów mamy osobną jadalnię oraz świetlicę. W budynku znajduję się również sala taneczna z lustrami. Na terenie obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet.

Do naszego Ośrodka zapraszamy grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych.

Dla każdej z grup ustalamy indywidualne, elastyczne pory posiłków i bogate menu. Słyniemy z bardzo smacznych i obfitych dań, przygotowywanych zgodnie z Państwa życzeniami. Śniadania i kolacje podajemy na szwedzkim stole, a do obiadu serwujemy kilka rodzajów sałatek, które oferujemy bez ograniczeń.

NOWOŚĆ

Wyżywienie All Inclusive

(śniadanie, obiad - wybór potraw do woli w naszej restauracji, kolacja w postaci stołów szwedzkich, kawa, herbata dostępna przez cały dzień)

Wysoki poziom usług medycznych, jakość i różnorodność oferowanych zabiegów, a także ich powszechna dostępność , jak również ciepła atmosfera przytulnych kawiarenek i urok wieczornych dancingów sprawiają, że  Szczawnica to miejsce szczególnie polecane. Czyste górskie powietrze i spokój gęstych lasów sprawią, że wrócicie Państwo do swych domów wypoczęci i pełni nowych sił.